Ugrás a fő tartalomra

4400 Nyíregyháza, Dugonics utca 10-12.

+3642512371

Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Takarító

Napi gyakorisággal kitakarítja a területéhez tartozó irodák, tantermeket, folyósórészeket, mellékhelyiségeket. Szükség szerint elvégez olyan takarítási munkálatokat, amelyek biztosítják az épület állandó tisztántartását. Elvégzi mindazon munkákat, amivel az iskola igazgatója, illetve a gondnok megbízza. Előnyt élvez a hasonló területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat, referencia megléte.

Állást hirdető szakképző intézmény

Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium
4400 Nyíregyháza, Család utca 11.

A meghirdetett állás

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum pályázatot hirdet
takarító
munkakör betöltésére.

A munkaszerződés alapján létrejövő munkaviszony tartama: Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidő kikötésével)

Munkarend: 11.40 – 20.00

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium, 4400 Nyíregyháza, Család utca 11.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Napi gyakorisággal kitakarítja a területéhez tartozó irodák, tantermeket, folyósórészeket, mellékhelyiségeket. Szükség szerint elvégez olyan takarítási munkálatokat, amelyek biztosítják az épület állandó tisztántartását. Elvégzi mindazon munkákat, amivel az iskola igazgatója, illetve a gondnok megbízza.
Előnyt élvez a hasonló területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat, referencia megléte.

A munkavállaló juttatásai: A munkabér megállapítására, valamint az egyéb juttatásokra a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
-    szakképzettséget nem igénylő munkakör,
-    megbízhatóság,
-    önmagára és munkájára igényes,
-    önállóan dolgozni tudó,
-    pontos, precíz munkavégzés,
-    magyar állampolgárság,
-    büntetlen előélet,
-    cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
•    fényképes önéletrajz
•    végzettséget igazoló dokumentum
•    30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
•    nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó hozzájárul a teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához (harmadik személlyel közlés),
•    nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez.

A munkakör betöltésének várható időpontja: 2023. február 15.

A pályázat benyújtásának határideje:  2023. február 8.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Vargáné Nemes Ildikó igazgató nyújt, a +36 70 199 5765 telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium címére történő megküldésével (4400 Nyíregyháza, Család utca 11.)  Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosítószámot: NSZFH/626/000044-2/2023 valamint a munkakör megnevezését: takarító

Elektronikus úton Vargáné Nemes Ildikó igazgató részére a titkarsag@zay.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. február 13.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázati kiírás visszavonására, illetve arra, hogy az eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

Az állás publikálási időpontja: 2023. február 1.

Az állás publikálási helye: A Nyíregyházi Szakképzési Centrum, valamint a Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium honlapjain és Facebookon.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK
Erasmus+Európai Kohéziós AlapEurópai Szociális Alaphatártalanul!Pénziránytű

    • SZC logo fehér
    • Nyíregyházi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +3642512371

      E-mail: info@nyszc.hu

    2024Nyíregyházi Szakképzési Centrum